Na czym polega Diagnostyka NLS?

Diagnostyka nieliniowa NLS umożliwia ocenę indywidualnego stanu bioenergii poszczególnych narządów oraz wykrywanie: bakterii, grzybów i pasożytów. Badanie jest prowadzone przez rezonansową amplifikację promieniowania do badanego organu, a następnie odzyskanie materiału dowodowego metodą bezkontaktową za pomocą czujników wyzwalania. Do niedawna urządzenie było używane tylko w medycynie lotniczej, obecnie system diagnostyki NLS można stosować bez żadnych ograniczeń.

Pierwsza wersja nielinearnego urządzenia do analizy miała tylko ręczne wprowadzanie informacji, tj. lekarz był aktywnie zaangażowany w diagnostykę pacjenta, dzięki wykorzystaniu drgań o niskiej częstotliwości zbliżonych do rytmu theta mózgu. Wyniki rejestrowano z odchyleniem ramki w kształcie litery L trzymanej przez lekarza-operatora na specjalnej skali Flandrii.

Doprowadziło to do opracowania i stworzenia tak zwanego czujnika wyzwalania, zapewniającego automatyczne wprowadzanie informacji o stanie zdrowia pacjenta w komputerze.

Po raz pierwszy w eksperymentach  zarejestrowano dalekie oddziaływanie obiektów o żywym i nieożywionym charakterze, czyli transferem impulsów danych od człowieka do maszyny.  Pod kierunkiem profesora Vyacheslava Togatova zbadane zostały reakcje różnych struktur półprzewodnikowych na wpływ bioakumulatorów. Zostało udowodnione eksperymentalnie, że ludzki mózg bez pomocy podpięć bezpośrednich może mieć wpływ na wrażliwe urządzenie czujnikowe.

Znajduje to odzwierciedlenie w tym, że ludzki mózg otrzymuje sygnał o konieczności sprawdzenia (testowania) właściwego narządu. Sygnał jest przekazywany na ekran monitora, a także na słuchawki w szeregu fal elektromagnetycznych właściwych dla zdrowego organizmu. Jest to możliwe, ponieważ każdy organ i każda komórka ludzkiego ciała posiada własne spektrum fal elektromagnetycznych.

Diagnostyka NLS – test obciążeń organizmu Warszawa

Nasze urządzenie Bioplasm NLS posiada Certyfikat CE

W LymeCare wykonujemy przegląd całego organizmu pod kątem :

  • Bakterii, pasożytów i grzybów
  • Obecności toksyn i metali ciężkich

Skuteczność tej metody sięga 95 procent.

Test obciążeń trwa około 40 min – cena badania 200 zł

skan całego organizmu Warszawa

Jak przygotować się do badania?

  • W dniu badania należy zrezygnować z picia kawy, alkoholu i napojów energetycznych.
  • Nie należy brać żadnych leków ani ziół – jedynie te które są konieczne
  • 3 godziny przed badaniem nie spożywać posiłków
  • Przed rozpoczęciem badania należy zdjąć metalową biżuterię oraz usunąć wszystkie metalowe przedmioty, które dotykają skóry, a także wyłączyć i odsunąć telefon komórkowy.

Jakie są przeciwwskazania?

  • Przeciwskazaniem do badania jest rozrusznik serca lub inne urządzenie nerwostymulujące